Kingspan Płyty Warstwowe

2023-05-31 10:25 Materiał sponsorowany
Kingspan Płyty Warstwowe
Autor: Kingspan Płyty Warstwowe Płyty warstwowe Kingspan sprawdzą się jako obudowa hali przemysłowej

Producent izolowanych płyt ściennych i sufitowych, akcesoriów, drzwi i komór chłodniczych, systemów bezpieczeństwa i rozwiązań dla środowisk kontrolowanych.

Firma Kingspan ma swoje korzenie w Irlandii, gdzie w 1965 roku powstało małe przedsiębiorstwo rodzinne o nazwie Sec Forum Ltd. W 1972 rozpoczęto produkcję płyt warstwowych oraz płyt izolacyjnych w okładzinach miękkich. W 1989 roku Grupa Kingspan zadebiutowała na irlandzkiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Kingspan jest obecny w ponad 80 krajach. Produkcja wyrobów odbywa się w ponad 212 fabrykach. Jako firma o globalnym zasięgu zatrudnia przeszło 22 tysiące pracowników. Grupa Kingspan jest notowana na giełdach w Londynie i Dublinie.

W Polsce Kingspan Płyty Warstwowe działa w ramach spółki Kingspan Sp. z o.o., która mieści się w Lipsku przy ulicy Przemysłowej 20. Grupa Kingspan po raz pierwszy pojawiła się w Polsce w 1998 roku, oferując płyty warstwowe poprzez wrocławskie biuro handlowe. W 2003 roku Kingspan przejął markę Tarmont i rozpoczął produkcję płyt warstwowych w Lipsku.

Aktualnie w zakładzie produkowane są płyty warstwowe ścienne i dachowe z rdzeniami QuadCore®, IPN oraz z wełny skalnej. Ponadto Kingspan Sp. z o.o. produkuje wysokiej klasy drzwi i komory chłodnicze oraz mroźnicze. W ofercie znajduje się szereg, często unikalnych rozwiązań w formie akcesoriów uzupełniających ofertę płyt warstwowych.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
NAJNOWSZE Z DZIAŁU Aktualności

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany