"PROMUS Ruda Śląska"

2023-03-23 14:10 Materiał sponsorowany
Hala produkcyjna wraz z zapleczem socjalnym zrealizowana przez PROMUS Ruda Śląska
Autor: PROMUS Ruda Śląska Hala produkcyjna wraz z zapleczem socjalnym zrealizowana przez PROMUS Ruda Śląska

PROMUS Ruda Śląska to firma specjalizująca się w projektowaniu i realizacji obiektów kubaturowych. Zajmuje się produkcją i montażem konstrukcji stalowych, wykonywaniem pokryć dachowych oraz montażem elewacji obiektów przemysłowych, magazynowych, sportowych, użyteczności publicznej i handlowo-usługowych.

Działalność firmy PROMUS Ruda Śląska

PROMUS Ruda Ślaska istnieje od 1991 roku. Przez ten czas firma zdobyła pozycję lidera w branży budowlanej jako jeden z najbardziej doświadczonych polskich zakładów wytwarzających elementy konstrukcji stalowych.

Z biegiem czasu firma postawiła na rozwój jako generalny wykonawca inwestycji budowlanych. Dba o całą obsługę inwestycji – od projektowania lub optymalizacji istniejącego projektu do produkcji konstrukcji, montażu i finalnie budowę obiektu „pod klucz”. Dzięki kompleksowej obsłudze pozwala znacznie obniżyć koszty po stronie inwestora i terminowo finalizować wszystkie projekty budowlane.

PROMUS Ruda Śląska zrealizowaliśmy liczne inwestycje na terenie Polski – w tym obiekty użyteczności publicznej, przemysłowe, handlowo-usługowe oraz związane z ochroną środowiska. Wieloletnie doświadczenie, jest bezcenne – pozwala ono z powodzeniem realizować, każdy, nawet najbardziej skomplikowany proces budowy. Naszą przewagą jest solidna, nowoczesna technologia i szerokie know-how, ale także ludzie, którzy stanowią zgrany zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów z ogromnym doświadczeniem na każdym etapie realizowanej inwestycji.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE Z DZIAŁU Aktualności

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany