"PROMUS Ruda Śląska"

2023-03-23 14:10 Materiał sponsorowany
Hala produkcyjna wraz z zapleczem socjalnym zrealizowana przez PROMUS Ruda Śląska
Autor: PROMUS Ruda Śląska Hala produkcyjna wraz z zapleczem socjalnym zrealizowana przez PROMUS Ruda Śląska

PROMUS Ruda Śląska to firma specjalizująca się w projektowaniu i realizacji obiektów kubaturowych. Zajmuje się produkcją i montażem konstrukcji stalowych, wykonywaniem pokryć dachowych oraz montażem elewacji obiektów przemysłowych, magazynowych, sportowych, użyteczności publicznej i handlowo-usługowych.

Działalność firmy PROMUS Ruda Śląska

PROMUS Ruda Ślaska istnieje od 1991 roku. Przez ten czas firma zdobyła pozycję lidera w branży budowlanej jako jeden z najbardziej doświadczonych polskich zakładów wytwarzających elementy konstrukcji stalowych.

Z biegiem czasu firma postawiła na rozwój jako generalny wykonawca inwestycji budowlanych. Dba o całą obsługę inwestycji – od projektowania lub optymalizacji istniejącego projektu do produkcji konstrukcji, montażu i finalnie budowę obiektu „pod klucz”. Dzięki kompleksowej obsłudze pozwala znacznie obniżyć koszty po stronie inwestora i terminowo finalizować wszystkie projekty budowlane.

PROMUS Ruda Śląska zrealizowaliśmy liczne inwestycje na terenie Polski – w tym obiekty użyteczności publicznej, przemysłowe, handlowo-usługowe oraz związane z ochroną środowiska. Wieloletnie doświadczenie, jest bezcenne – pozwala ono z powodzeniem realizować, każdy, nawet najbardziej skomplikowany proces budowy. Naszą przewagą jest solidna, nowoczesna technologia i szerokie know-how, ale także ludzie, którzy stanowią zgrany zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów z ogromnym doświadczeniem na każdym etapie realizowanej inwestycji.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
NAJNOWSZE Z DZIAŁU Aktualności

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany