Zapraszamy na targi Intralogistica Poland Expo pod naszym patronatem

2024-01-19 12:12

Międzynarodowe targi Intralogistica Poland Expo skupiają się na branży logistyki magazynowej, jej potrzebach oraz nowych możliwościach. Odbędą się w dniach 24-26 stycznia 2024 r. w Ptak Warsaw Expo i stanowić będą świetną okazję do rozwoju oraz networkingu w międzynarodowym gronie. Kto będzie gościć na targach i jakie tematy zostaną poruszone? Te informacje znajdziecie poniżej.

Spis treści

  1. Kogo będzie można spotkać podczas Intralogistica Poland Expo?
  2. Rozmowy o rozwoju branży logistyki magazynowej podczas Intralogistica Poland Expo

Kogo będzie można spotkać podczas Intralogistica Poland Expo?

Targi kierowane są do przedsiębiorców szukających nowych rozwiązań. Odwiedzą je zatem osoby zarządzające halami oraz obiektami wielokubaturowymi, handlowcy, dystrybutorzy sprzętu i technologii, inżynierowie oraz technicy i projektanci magazynów. Wydarzenie jest dedykowane również kierownikom łańcucha dostaw i specjalistom z branży logistyki, a także przedstawicielom firm transportowych i spedycyjnych.

Ok. 15% odwiedzających przybędzie zza granicy. Celem organizatorów Intralogistica Poland Expo - Międzynarodowych Targów Logistyki Magazynowej - jest stworzenie przestrzeni do budowy międzynarodowej przyszłości branży, otwarcia się na nowe rynki i innowacje.

Wśród wystawców znajdą się producenci oraz dystrybutorzy systemów, robotów, urządzeń magazynowych i pojazdów do transportu wewnętrznego, a także dostawcy oprogramowania i systemów informatycznych. Obecni będą również wytwórcy linii technologicznych, urządzeń etykietujących, opakowań, dostawców usług z zakresu BHP itd.

  • Chcesz zostać wystawcą? Formularz znajduje się TUTAJ.
  • Rejestracja na dla odwiedzających Intralogistica Poland Expo - TUTAJ.
Targi Intralogistica Poland Expo w Warszawie - zdjęcia
Autor: Intralogistica Poland Expo / materiały prasowe

Rozmowy o rozwoju branży logistyki magazynowej podczas Intralogistica Poland Expo

Organizowany w ramach Intralogistica Poland Expo Kongres Logistyki Magazynowej zgromadzi cenionych ekspertów sektora.

Tematy, które zostaną poruszone w części edukacyjnej targów to m.in. trendy w zarządzaniu magazynami, zaawansowane technologie i systemy, strategie optymalizacji procesów logistycznych, skuteczne sposoby zarządzania poziomami zapasów czy szkolenia i rozwój pracowników.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
NAJNOWSZE Z DZIAŁU Aktualności