Alpinex Leszek Grabowski

2023-03-23 20:51 Materiał sponsorowany
Zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości Alpinex
Autor: Alpinex Zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości Alpinex

Firma Alpinex oferuje kompleksową obsługę z zakresu zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości – doradztwo, projektowanie, sprzedaż, montaż, serwis, szkolenie pracowników.

Działalność firmy Alpinex

Alpinex działa w branży zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości od 2008 roku. Wśród klientów firmy są m.in.: zakłady przemysłowe, centra logistyczne, ciepłownie, budynki administracji publicznej, zajezdnie tramwajowe, firmy transportowe, hipermarkety.

W naszym asortymencie są:

  • systemy asekuracyjne poziome (linowe i szynowe)
  • systemy asekuracyjne pionowe (linowe i szynowe)
  • drabiny z systemem asekuracji
  • systemy podwieszane (linowe i szynowe)
  • siatki asekuracyjne
  • barierki mobilne
  • sprzęt ochrony indywidualnej do prac na wysokości

Wszystkie instalacje wraz z SOI są zgodne z polskimi i europejskimi normami.

Dostarczamy systemy zabezpieczeń do czołowych firm w naszym kraju oraz za granicą. Wśród naszych klientów są m.in. LOTOS, ENEA, MONDI, PLASTICA, MICHELIN, AZOTY, VICTAULIC, PSI, NUTRICIA, PHILIPS, SAMSUNG, DS. SMITH, MOWI, FM LOGISTIC, STORAENSO,

Oferowane rozwiązania dają możliwość kompleksowego i elastycznego dostosowania systemów do potrzeb klienta dla inwestycji będącej zarówno w budowie, jak i obiektu czynnego.

Profesjonalna i doświadczona kadra projektantów, certyfikowanych instalatorów, doradców i instruktorów szkoleń zapewnia optymalne rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających projektów.

Alpinex dba o ciągły rozwój poprzez podnoszenie kwalifikacji pracowników, inwestycje w sprzęt, wdrażając i propagując nowoczesne rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa na wysokościach oraz rozszerzając wachlarz oferowanych usług i produktów. Kompleksowe spojrzenie na obszar działalności pozwala na szczególne podejście do zróżnicowanych potrzeb klientów, bezpieczeństwa pracy oraz otoczenia, terminowość i odpowiedzialność. Ze względu na charakter aktywności firma stosuje tylko rozwiązania najwyższej jakości, sprawdzonych, renomowanych dostawców.

Firma jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę systemów asekuracji firmy Fallprotec.

Do dyspozycji klientów jest firmowy sklep internetowy, w którym można nabyć sprzęt do asekuracji przy pracach na wysokości, ochrony indywidualnej i zbiorowej oraz systemy asekuracyjne pionowe i poziome, siatki asekuracyjne, siatki zabezpieczające i siatki ochronne, barierki mobilne, barierki z polimerów, drabiny ewakuacyjne, punkty kotwiczące, słupki asekuracyjne itp.

Alpinex oferuje również profesjonalne szkolenia z bezpiecznej obsługi systemów asekuracji. Prowadzone są one w naszym centrum szkoleniowym oraz u klientów na terenie całego kraju.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
NAJNOWSZE Z DZIAŁU Aktualności

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany