Hillwood Łódź Chocianowice z nowym najemcą

2024-01-17 6:14
Hillwood Chocianowice
Autor: Mat. prasowe Hillwood Hillwood Łódź Chocianowice to nowoczesny park logistyczny certyfikowany w systemie BREEAM

Firma ET Promo wynajęła ponad 11 000 m2 powierzchni magazynowo-biurowej w parku logistycznym Hillwood Łódź Chocianowice. Nowy najemca specjalizuje się w kompleksowym pakowaniu produktów spożywczych oraz przemysłowych, oferując swoim klientom całościowe usługi co-packingu: od projektu do gotowego produktu.

Hillwood Łódź Chocianowice to park magazynowy o powierzchni ponad 97 tys. m², zlokalizowany w południowej części Łodzi, przy drodze krajowej nr 14, blisko Centrum Handlowego Port Łódź. Lokalizacja parku zapewnia łatwy dostęp do drogi ekspresowej S14, czyli zachodniej obwodnicy Łodzi i Pabianic, oraz do autostrad A1 i A2.

Obiekt uzyskał certyfikat w systemie BREEAM, na poziomie Excellent.

Dworzec Metropolitalny w Lublinie

Nowy najemca, ET Promo, zajmie ponad 11 tys. m² powierzchni magazynowo-biurowej w Chocianowicach. W wynajętym obiekcie powstanie centrum dystrybucyjne firmy.

Wyłącznym reprezentantem najemcy podczas transakcji była firma doradcza AXI IMMO.

Przeczytaj także:

Cieszy nas, że właśnie ta lokalizacja została wybrana przez ET Promo na nowe centrum dystrybucyjne. Powierzchnia zostanie dostosowana do potrzeb klienta, tak aby zapewnić elastyczne wykorzystanie powierzchni i możliwość realizacji procesów logistycznych klienta.

– Katarzyna Żbikowska, Business Development Director w Hillwood Polska

ET Promo specjalizuje się w kompleksowym pakowaniu produktów spożywczych oraz przemysłowych, oferując swoim klientom całościowe usługi co-packingu – od projektu do gotowego produktu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
NAJNOWSZE Z DZIAŁU Inwestycje