Poradnik „Muratorplus. Hale Przemysłowe" - nowe wydanie

2023-08-18 6:45
Okładka poradnika Muratorplus. Hale Przemysłowe 2023/24
Autor: haleprzemyslowe.muratorplus.pl Okładka poradnika Muratorplus. Hale Przemysłowe 2023/24

Najnowsze wydanie publikacji „Muratorplus. Hale Przemysłowe” zawiera artykuły przygotowane przez specjalistów i ekspertów różnych branży powiązanych z rynkiem magazynowym. Poruszają one zarówno zagadnienia planowania i projektowania tego rodzaju inwestycji, jak i ich budowy oraz wyposażenia – z uwzględnieniem aktualnych tendencji, najnowszych rozwiązań oraz zmieniających się wymogów prawnych.

W najnowszym wydaniu m.in.:

Wśród tekstów dotyczących budowy i wyposażenia obiektów magazynowych znalazły się m.in. te dotyczące posadowienia hal (sposoby wzmacniania podłoża i rodzaje fundamentów), skutecznej hydroizolacji podłogi przemysłowej czy zasad doboru powłoki okładzin płyt warstwowych do warunków eksploatacji.  Zagadnienia zrównoważonego rozwoju i odnawialnych źródeł energii porusza materiał „Energooszczędne systemy wentylacyjne w obiektach przemysłowych”, a także artykuł opisujący zasady finansowania inwestycji fotowoltaicznych w programie „Energia Plus”.

Przykładowy artykuł z poradnika, w którym opisujemy rodzaje systemów wentylacyjnych publikujemy w serwsie.

Ponadto w publikacji nie zabrakło również materiałów ekspertów dotyczących bezpieczeństwa, m.in. systemów zasilania gwarantowanego UPS, rodzajów i zasad eksploatacji przemysłowych bram przeciwpożarowych, doboru i lokalizacji systemu detekcji w obiekcie przemysłowym, przeglądów zbiorników przeciwpożarowych czy projektowania oświetlenia hal magazynowych w aspekcie pracy operatorów wózków widłowych.

Cenne uzupełnienie treści prezentowanych w artykułach stanowi też przegląd ofert firm działających na polskim rynku. 

W zakładce e-wydanie serwisu haleprzemysłowe.pl znajdą Państwo parterów nowego wydania „Muratorplus. Hale Przemysłowe".

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE Z DZIAŁU Aktualności

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany