Hale Przemysłowe 2023/24

Poradnik o projektowaniu, budowie i eksploatacji obiektów wielkopowierzchniowych. Skierowany jest do profesjonalistów – architektów, projektantów, wykonawców i inwestorów. Publikacja objęta patronatem przez Poznański Instytut Technologiczny – Łukasiewicz.

ZOBACZ DEMO
Hale Przemysłowe 2023/24 demo

Prezentacje sponsorów e-wydania

4TECH to doświadczony producent hal produkcyjnych i magazynowych, namiotów oraz innych konstrukcji stalowych. Dba najwyższą jakość wykonania, bezpieczeństwo oraz funkcjonalność swoich wyrobów.

Materiał sponsorowany

AFFS Sp. z o.o. (Automatic Fire Fighting Systems) jest dynamicznie rozwijającym się producentem i dystrybutorem czołowych producentów w zakresie detekcji gazów toksycznych, wybuchowych oraz gaszenia pożarów gazami, mgłą wodną.

Materiał sponsorowany

Firma Alpinex oferuje kompleksową obsługę z zakresu zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości – doradztwo, projektowanie, sprzedaż, montaż, serwis, szkolenie pracowników.

Materiał sponsorowany

Firma Aluco System specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach dla architektów, branży budowlanej i przemysłu. Produkuje, dostarcza i montuje świetliki dachowe, systemy oddymiania i wentylacji, ślusarkę aluminiową oraz fasady poliwęglanowe.

Materiał sponsorowany

AmeriGas Polska jest jedną̨ z czołowych firm w branży LPG w Polsce. Dystrybuuje gaz w butlach dla klientów indywidualnych i przemysłowych, a także zbiorniki gazowe do celów grzewczych i produkcyjnych.

Materiał sponsorowany

Aries Power Equipment Sp. z o.o. od blisko trzech dekad wprowadza na polski rynek nowoczesne maszyny i urządzenia Honda oraz wielu innych renomowanych światowych producentów, które są przeznaczone dla użytkowników indywidualnych, profesjonalistów oraz instytucji i służb państwowych.

Materiał sponsorowany

Colt International Sp. z o.o. to polski oddział międzynarodowej grupy z ponad 90-letnią tradycją, która w 2020 r. dołączyła do grupy Kingspan.

Materiał sponsorowany

Corab S.A. jest wiodącym polskim producentem systemów fotowoltaicznych oraz dystrybutorem urządzeń światowych marek w kraju i za granicą.

Materiał sponsorowany

Narzędzia Festool powstają w oparciu o doświadczenia rzemieślników dlatego są one dostosowane do wymagań użytkowników. Ergonomiczne, lekkie, łatwe w obsłudze, bardzo wytrzymałe i niezawodne. To wszystko sprawia, że praca nimi staje się lżejsza, odbywa się szybciej i to się bardzo opłaca.

Materiał sponsorowany

Firma UNIMAT to producent wycieraczek z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki jego produktom można znacznie łatwiej zachować czystość zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i w fabrykach, galeriach handlowych, budynkach użyteczności publicznej czy w innych miejscach o dużym natężeniu ruchu – nie tylko pieszego, ale i kołowego.

Materiał sponsorowany