MDC² Park Gliwice z nowym najemcą

2024-02-01 11:00

MDC² – działający na polskim rynku deweloper powierzchni magazynowych i logistycznych – w imieniu Invesco Real Estate sfinalizował najem 8400 m² powierzchni w MDC² Park Gliwice. Obiekt zajmie firma technologiczna tworząca rozwiązania m.in. dla branży e-commerce, medycznej i świata sportu.

Spis treści

  1. MDC² Park Gliwice z kolejnym najemcą
  2. Zgodnie ze strategią ESG

MDC² Park Gliwice z kolejnym najemcą

MDC² Park Gliwice, położony  w pobliżu styku dwóch autostrad – A4 i A1, zyskał nowego najemcę. Firma technologiczna, działająca m.in. w branży e-commerce, medycznej i sportu, zajmie tu 6200 m² powierzchni produkcyjno-magazynowej i 2200 m² powierzchni biurowej.

Będzie to kolejny, po Rohlig Suus oraz firmie technologicznej z branży IT, najemca powierzchni w gliwickiej inwestycji MDC².

Zobacz także:

Dworzec Metropolitalny w Lublinie

Zgodnie ze strategią ESG

MDC² Park Gliwice tworzą trzy budynki magazynowe o łącznej powierzchni 57 000 m².

W inwestycji zastosowano wiele nowoczesnych i zrównoważonych rozwiązań, dzięki którym obiekt ubiega się o uzyskanie najwyższej możliwej oceny – Outstanding – w certyfikacji BREEAM New Construction.

Podczas realizacji MDC² Park Gliwice szczególny nacisk położono na wdrożenie przyjętej przez MDC² strategii ESG, zwracającej szczególną uwagę na stosowanie rozwiązań dla dobra środowiska, społeczności, najemców i inwestorów.

MDC² Park Gliwice został oddany do użytku jesienią 2023 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
NAJNOWSZE Z DZIAŁU Aktualności

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany