Kera Awak

2023-03-23 13:33 Materiał sponsorowany
Klapy dymowe Kera Awak
Autor: Kera Awak Klapy dymowe Kera Awak

Kera Awak zajmuje się produkcją klap dymowych, które umożliwiają oddymianie budynków. W ramach swojej działalności firma oferuje również świetliki dachowe, pasma świetlne oraz wyłazy dachowe.

Działalność firmy Kera Awak

Marka Kera Awak obecna jest na rynku od 1999 roku. Specjalistyczne, wieloletnie doświadczenie niezmiennego zespołu specjalistów i nowoczesny park maszynowy zapewniają firmie silną pozycję na rynku systemów grawitacyjnego oddymiania, pasm świetlnych, świetlików oraz wyłazów dachowych.

Produkcja systemów Kera Awak realizowana jest w miejscowości Buk położonej w pobliżu węzła autostrady A2, ok. 30 km na zachód od Poznania. Lokalizacja jest ściśle związana ze stałym rozwojem przedsiębiorstwa oraz dogodną komunikacją wpływającą na jakość współpracy, krótkie terminy realizacji zamówień oraz sprawność dostaw.

Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, odpowiadającym najwyższym europejskim standardom technologicznym. Urządzenia do obróbki metali i termicznej obróbki tworzyw sztucznych pozwalają na indywidualne dostosowanie produkcji do wymagań klientów.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
NAJNOWSZE Z DZIAŁU Aktualności

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany