Fortress Logistic Park Bydgoszcz nowa powierzchnia magazynowa dla firmy MEGIMA Adrian Męczyński

2023-02-28 12:07
Fortress Logistic Park Bydgoszcz
Autor: Newmark Polska Fortress Logistic Park Bydgoszcz. O wyborze Fortress Logistic Park Bydgoszcz przez firmę MEGIMA Adrian Męczyński zadecydowało kilka czynników, w tym elastyczność wynajmującego i dostępność modułu o metrażu odpowiadającym potrzebom firmy MEGIMA Adrian Męczyński.

Działająca w branży artykułów biurowych firma MEGIMA Adrian Męczyński wynajęła 1500 mkw. powierzchni magazynowej i około 150 mkw. powierzchni socjalno-biurowej w Fortress Logistic Park Bydgoszcz. Najemcę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

Fortress Logistic Park Bydgoszcz

Nowoczesne centrum magazynowo-logistyczne Fortress Logistic Park Bydgoszcz położone w południowo-wschodniej części Bydgoszczy. W ramach tej inwestycji do dyspozycji najemców zostały oddane magazyny klasy A. W pobliżu obiektu znajduje się droga szybkiego ruchu S10 i autostrada A1, co zapewnia korzystne warunki do dystrybucji produktów na teren całej Polski.

Firma MEGIMA Adrian Męczyński specjalizuje się w sprzedaży artykułów biurowych i szkolnych, a jej oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów biznesowych. Oferta hurtowni MEGIMA Adrian Męczyński to nie tylko artykuły biurowe i szkolne, ale również produkty z kategorii pakowanie i wysyłka, BHP i ergonomia pracy, artykuły spożywcze, urządzenia biurowe oraz tonery i tusze. Klienci zarówno biznesowi, jak i indywidualni współpracujący z firmą MEGIMA Adrian Męczyński mogą zamawiać niezbędne produkty poprzez wyspecjalizowaną dedykowaną internetową platformę zakupową.

– Wprowadzenie do oferty nowych produktów wymaga przestrzeni magazynowej. Ze względu na ciągły rozwój firma MEGIMA Adrian Męczyński poszukiwała dodatkowego magazynu. Naszym zadaniem było przedstawienie Klientowi dostępnych powierzchni, prowadzenie w jego imieniu negocjacji komercyjnych oraz wsparcie prawne i techniczne. Firma wprowadzi się do nowej lokalizacji w czerwcu br. – mówi Jakub Dudkiewicz, Senior Associate w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych w Newmark Polska.

– O wyborze Fortress Logistic Park Bydgoszcz zadecydowało kilka czynników, w tym elastyczność wynajmującego i dostępność modułu o metrażu odpowiadającym potrzebom firmy MEGIMA Adrian Męczyński. Klient docenił też lokalizację i infrastrukturę wokół parku. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do zapewnienia najemcy optymalnych warunków do dalszego dynamicznego rozwoju – dodaje Natalia Mika, Doradca w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych, Newmark Polska.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
NAJNOWSZE Z DZIAŁU Aktualności

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany