Panattoni City Logistics Warsaw IX – rusza budowa kolejnej miejskiej inwestycji. Głównym najemcą firma Inter-Mlecz

2023-06-26 8:40
Panattoni rozpoczął budowę City Logistics Warsaw IX
Autor: materiały prasowe Panattoni

Panattoni rozpoczął budowę City Logistics Warsaw IX. Hala o powierzchni 13 000 m2 ma powstać jeszcze w tym roku. Połowę tej powierzchni zajmie firma Inter-Mlecz.

Panattoni City Logistics Warsaw IX

City Logistics Warsaw IX to kolejna miejska inwestycja firmy Panattoni. Deweloper ruszył z budową hali, która ma być zlokalizowana przy skrzyżowaniu ulic Utrata i Zabraniecka na Targówku Fabrycznym. Wartość inwestycji wyniesie 19 mln euro. Połowę powierzchni zajmie Inter-Mlecz – dystrybutor największych marek spożywczych, który płynnie przeniesie swoją działalność z pobliskiej lokalizacji.

Lokalizacja City Logistics Warsaw IX Panattoni po raz kolejny potwierdza atrakcyjność prawobrzeżnej Warszawy. Deweloper m.in. zrealizował na Annopolu największą inwestycję w ramach segmentu w Polsce – City Logistics Warsaw IV.

Przeczytaj też:

Inter-Mlecz największym najemcą City Logistics Warsaw IX

Wszechstronność miejskich obiektów przyciąga dziesiątki branż i rodzajów działalności – od logistyki, przez e-commerce, produkcję, serwisy po laboratoria. Potencjał potwierdza firma Inter-Mlecz. Przedsiębiorstwo wynajęło 6500 m2 w ramach City Logistics Warsaw IX, którego budowa ruszyła na warszawskim Targówku.

Dystrybutor największych marek spożywczych i nabiałowych – w ramach obiektu skorzysta m.in. z mroźni i chłodni. Lokalizacja parku o docelowej powierzchni 13 000 m2 zapewni sprawne połączenie komunikacyjne i samochodowe z centrum miasta.

Możliwość zrealizowania pomieszczeń ze wskazanym reżimem temperaturowym oraz sprawnej relokacji działalności z pobliskiego obiektu okazały się kluczowymi atutami Panattoni w kontekście współpracy z Inter-Mlecz. Po raz kolejny potwierdzamy, że nasza powierzchnia może zostać dostosowana do klientów z dziesiątek branż, a obiekty City Logistics to najlepszy dowód tej wszechstronności. To właśnie po tym segmencie doskonale widzimy, że nasze realizacje to już nie tylko obiekty magazynowe, a zdywersyfikowane platformy biznesowe, łączące różne działalności i powstające w atrakcyjnych lokalizacjach – z doskonałym dostępem do klienta oraz pracownika” – mówi Karolina Przygoda, Senior Leasing Manager w Panattoni.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
NAJNOWSZE Z DZIAŁU Inwestycje