Panattoni City Logistics Warsaw IX – rusza budowa kolejnej miejskiej inwestycji. Głównym najemcą firma Inter-Mlecz

2023-06-26 8:40
Panattoni rozpoczął budowę City Logistics Warsaw IX
Autor: materiały prasowe Panattoni

Panattoni rozpoczął budowę City Logistics Warsaw IX. Hala o powierzchni 13 000 m2 ma powstać jeszcze w tym roku. Połowę tej powierzchni zajmie firma Inter-Mlecz.

Panattoni City Logistics Warsaw IX

City Logistics Warsaw IX to kolejna miejska inwestycja firmy Panattoni. Deweloper ruszył z budową hali, która ma być zlokalizowana przy skrzyżowaniu ulic Utrata i Zabraniecka na Targówku Fabrycznym. Wartość inwestycji wyniesie 19 mln euro. Połowę powierzchni zajmie Inter-Mlecz – dystrybutor największych marek spożywczych, który płynnie przeniesie swoją działalność z pobliskiej lokalizacji.

Lokalizacja City Logistics Warsaw IX Panattoni po raz kolejny potwierdza atrakcyjność prawobrzeżnej Warszawy. Deweloper m.in. zrealizował na Annopolu największą inwestycję w ramach segmentu w Polsce – City Logistics Warsaw IV.

Przeczytaj też:

Inter-Mlecz największym najemcą City Logistics Warsaw IX

Wszechstronność miejskich obiektów przyciąga dziesiątki branż i rodzajów działalności – od logistyki, przez e-commerce, produkcję, serwisy po laboratoria. Potencjał potwierdza firma Inter-Mlecz. Przedsiębiorstwo wynajęło 6500 m2 w ramach City Logistics Warsaw IX, którego budowa ruszyła na warszawskim Targówku.

Dystrybutor największych marek spożywczych i nabiałowych – w ramach obiektu skorzysta m.in. z mroźni i chłodni. Lokalizacja parku o docelowej powierzchni 13 000 m2 zapewni sprawne połączenie komunikacyjne i samochodowe z centrum miasta.

Możliwość zrealizowania pomieszczeń ze wskazanym reżimem temperaturowym oraz sprawnej relokacji działalności z pobliskiego obiektu okazały się kluczowymi atutami Panattoni w kontekście współpracy z Inter-Mlecz. Po raz kolejny potwierdzamy, że nasza powierzchnia może zostać dostosowana do klientów z dziesiątek branż, a obiekty City Logistics to najlepszy dowód tej wszechstronności. To właśnie po tym segmencie doskonale widzimy, że nasze realizacje to już nie tylko obiekty magazynowe, a zdywersyfikowane platformy biznesowe, łączące różne działalności i powstające w atrakcyjnych lokalizacjach – z doskonałym dostępem do klienta oraz pracownika” – mówi Karolina Przygoda, Senior Leasing Manager w Panattoni.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE Z DZIAŁU Inwestycje