DC 4 na terenie Prologis Park Wrocław III. Największy obiekt spekulacyjny w Polsce już dostępny!

2023-06-23 10:45
Budynek DC 4
Autor: Prologis Budynek DC 4

Budynek DC 4, wchodzący w skład kompleksu Prologis Park Wrocław III, to nowoczesna hala magazynowo-produkcyjna. Lokalizacja, dobry dostęp do komunikacji miejskiej, funkcjonalność obiektu i towarzyszące mu infrastruktura oraz szeroka gama rozwiązań stworzonych z myślą o pracownikach sprawiają, że jest to idealne miejsce do rozwoju biznesu, a także przyjazna przestrzeń pracy.

Największy obiekt spekulacyjny w Polsce

Budynek DC 4 to hala magazynowa o całkowitej powierzchni 49 tys. m2. Jest to największy obiekt spekulacyjny w historii Prologis w Polsce. Magazyn ma wysokość 12 m, wzmocnioną nośność posadzki oraz zwiększoną izolacyjność ścian i dachu. Czujniki ruchu zostały zaprogramowane zgodnie z potrzebami i wytycznymi klienta, dzięki temu pozwolą na zmniejszenie kosztów oświetlenia. Obiekt został wyposażony w świetliki oraz panele okienne w elewacji, które zapewnią do 12,5% naturalnego światła. Poza tym w parku zainstalowano panele fotowoltaiczne oraz kolektory słoneczne. W ramach programu ParkLife na najemców czekają miejsca odpoczynku, wiaty grillowe i plenerowe biblioteki Book Box. Przygotowano również m.in. wiaty dla rowerów i punkty ich naprawy oraz stacjeładowania pojazdów elektrycznych.

Budynek DC 4 na terenie Prologis Park Wrocław III 
Autor: Prologis Największy obiekt spekulacyjny w Polsce już dostępny

Hala magazynowo-produkcyjna o dogodnej lokalizacji

Park Wrocław III jest położony siedem kilometrów na zachód od Wrocławia, przy ul. Granicznej. O jego strategicznej lokalizacji w łańcuchu dystrybucji decyduje bliskie sąsiedztwo lotniska obsługującego bezpośrednie loty do Warszawy, Frankfurtu, Wiednia, Kopenhagi i Monachium. Jest to jedyny obiekt dystrybucyjny w tej okolicy. Wzdłuż parku przebiega zachodnia obwodnica śródmiejska Wrocławia. W sąsiedztwie kompleksu znajdują się osiedla mieszkaniowe Wrocławia, co zwiększa jego atrakcyjność pod względem dojazdu do pracy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE Z DZIAŁU Inwestycje