City Logistics Kraków Airport II w pełni skomercjalizowany. Nowy najemca zajmie 20 050 m kw.
City Logistics Kraków Airport II zyskał drugiego najemcę, który zajmie 20 050 m², tym samym najnowszy obiekt Panattoni w Małopolsce został w pełni skomercjalizowany. Obok Allegro swoją działalność rozpocznie w nim międzynarodowy gracz z branży FMCG.
Spis treści
- Lokalizacja City Logistics Kraków Airport II
- Komercjalizacja obiektu – nowy najemca
- Obiekt z certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent
Lokalizacja City Logistics Kraków Airport II
City Logistics Kraków Airport II to park logistyczny zlokalizowany w sąsiedztwie międzynarodowego portu lotniczego Kraków-Balice, a także blisko węzła autostrady A4, co zapewnia efektywne połączenia z kluczowymi ośrodkami w regionie oraz resztą kraju.
Polecany artykuł:
Komercjalizacja obiektu – nowy najemca
W obiekcie prowadzi już działalność pierwszy najemca – Allegro. Firma wykorzystuje nowoczesną powierzchnię magazynową do sortowania przesyłek do swoich automatów paczkowych Allegro One Box. Teraz pozostałą część obiektu zajmie międzynarodowy gracz z branży FMCG.
„Cieszymy się, że nasza inwestycja w Krakowie spotkała się z dużym zainteresowaniem biznesu. Z budową City Logistics Kraków Airport II wystartowaliśmy spekulacyjnie, dlatego pełna komercjalizacja obiektu w tak krótkim czasie potwierdza atrakcyjność naszej oferty i dopasowanie do oczekiwań rynkowych”
– mówi Filip Noworól, Senior Leasing Manager w Panattoni
„Sąsiedztwo rozbudowywanego terminalu cargo oraz doskonałe połączenia komunikacyjne sprawiają, że jest to idealne miejsce dla dynamicznie rozwijających się firm”.
Polecany artykuł:
Obiekt z certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent
City Logistics Kraków Airport II to nie tylko strategiczna lokalizacja, ale również zaawansowane rozwiązania proekologiczne. Obiekt przejdzie certyfikację BREEAM na poziomie Excellent, a zastosowane technologie pozwalają na obniżenie wskaźnika rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną o ponad 10%.
Wzmocniona konstrukcja dachu umożliwia montaż instalacji fotowoltaicznej, a niskoemisyjna stal i podwyższona w stosunku do norm izolacyjność ścian wpisują się w standardy zrównoważonego budownictwa.
Park logistyczny jest otoczony zielenią obejmującą nasadzenia rodzimych gatunków drzew, łąkę kwietną i trawnik krajobrazowy.
- Zobacz galerię: Największe hale przemysłowe powstające w Polsce