7R City Park Gdańsk Airport I - nowa inwestycja dewelopera 7R na Pomorzu

2023-03-09 9:18
7R City Park Gdańsk Airport I
Autor: 7R 7R City Park Gdańsk Airport I

7R City Park Gdańsk Airport I to park przemysłowo-magazynowy, który docelowo zaoferuje trzy hale o łącznej powierzchni ok. 40,5 tys. mkw. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Pekabex. Inwestycja będzie gotowa do użytku pod koniec lata 2023 roku.

7R City Park Gdańsk Airport I

Park przemysłowo-magazynowy 7R City Park Gdańsk Airport I zapewni przyszłym najemcom liczne udogodnienia. Na terenie kompleksu powstaną trzy nowoczesne hale z innowacyjnymi i ekologicznymi rozwiązaniami. Wnętrza będą doświetlone światłem dziennym oraz lampami LED. Przewidziano również instalację fotowoltaiczną o mocy 250 kWp z możliwością jej rozbudowy. 7R zapewni także najwyższej jakości izolację termiczną ścian. Kompleks będzie posiadał ekologiczny certyfikat BREEAM na poziomie Very Good.

Pomorze to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się regionów w Polsce. Zwłaszcza Trójmiasto od lat konsekwentnie przyciąga potencjalnych inwestorów i nowe firmy. Wyróżnikiem 7R City Park Gdańsk Airport I jest jego strategiczna lokalizacja – zarówno w kontekście dostępności kluczowej infrastruktury, jak i doskonałego połączenia z Trójmiastem. Docenią ją nie tylko partnerzy biznesowi, ale także pracownicy, bowiem położenie parku przy stacji PKM Matarnia umożliwi im wygodny dojazd z pobliskiej aglomeracji i okolicznych miejscowości - komentuje Marzena Taube, Regional Leasing Director w 7R.

7R City Park Gdańsk Airport I będzie gotowy pod koniec lata 2023 roku. Zlokalizowany w Gdańsku park powstaje w doskonałej lokalizacji: zaledwie 4 km od lotniska Lecha Wałęsy, 800 metrów od zjazdu z trasy S6, 13 km od centrum Gdańska i 25 km. od portu w Gdyni. Kompleks będzie łatwo dostępy zarówno dla ruchu samochodowego, jak i dla przyszłych pracowników.W 7R cenimy relacje z partnerami biznesowymi oraz możliwość reagowania na ich potrzeby. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom partnerów, oferujemy im elastyczne powierzchnie, które można dostosować do specyfiki danego biznesu, a w razie potrzeby – zaprojektować indywidualne, wysokiej jakości powierzchnie, w tym również przestrzeń biurową - Filip Piekarski, Development Director w 7R.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE Z DZIAŁU Inwestycje