7R City Park Gdańsk Airport I - nowa inwestycja dewelopera 7R na Pomorzu

2023-03-09 9:18
7R City Park Gdańsk Airport I
Autor: 7R 7R City Park Gdańsk Airport I

7R City Park Gdańsk Airport I to park przemysłowo-magazynowy, który docelowo zaoferuje trzy hale o łącznej powierzchni ok. 40,5 tys. mkw. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Pekabex. Inwestycja będzie gotowa do użytku pod koniec lata 2023 roku.

7R City Park Gdańsk Airport I

Park przemysłowo-magazynowy 7R City Park Gdańsk Airport I zapewni przyszłym najemcom liczne udogodnienia. Na terenie kompleksu powstaną trzy nowoczesne hale z innowacyjnymi i ekologicznymi rozwiązaniami. Wnętrza będą doświetlone światłem dziennym oraz lampami LED. Przewidziano również instalację fotowoltaiczną o mocy 250 kWp z możliwością jej rozbudowy. 7R zapewni także najwyższej jakości izolację termiczną ścian. Kompleks będzie posiadał ekologiczny certyfikat BREEAM na poziomie Very Good.

Pomorze to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się regionów w Polsce. Zwłaszcza Trójmiasto od lat konsekwentnie przyciąga potencjalnych inwestorów i nowe firmy. Wyróżnikiem 7R City Park Gdańsk Airport I jest jego strategiczna lokalizacja – zarówno w kontekście dostępności kluczowej infrastruktury, jak i doskonałego połączenia z Trójmiastem. Docenią ją nie tylko partnerzy biznesowi, ale także pracownicy, bowiem położenie parku przy stacji PKM Matarnia umożliwi im wygodny dojazd z pobliskiej aglomeracji i okolicznych miejscowości - komentuje Marzena Taube, Regional Leasing Director w 7R.

7R City Park Gdańsk Airport I będzie gotowy pod koniec lata 2023 roku. Zlokalizowany w Gdańsku park powstaje w doskonałej lokalizacji: zaledwie 4 km od lotniska Lecha Wałęsy, 800 metrów od zjazdu z trasy S6, 13 km od centrum Gdańska i 25 km. od portu w Gdyni. Kompleks będzie łatwo dostępy zarówno dla ruchu samochodowego, jak i dla przyszłych pracowników.W 7R cenimy relacje z partnerami biznesowymi oraz możliwość reagowania na ich potrzeby. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom partnerów, oferujemy im elastyczne powierzchnie, które można dostosować do specyfiki danego biznesu, a w razie potrzeby – zaprojektować indywidualne, wysokiej jakości powierzchnie, w tym również przestrzeń biurową - Filip Piekarski, Development Director w 7R.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
NAJNOWSZE Z DZIAŁU Inwestycje