Panattoni Park Łódź South II - ruszyła budowa magazynu w Polsce Centralnej

2023-02-15 23:10
Panattoni Park Łódź South I
Autor: Panattoni Park Łódź South II Budowa Panattoni Park Łódź South II zaplanowana jest w ramach jednego etapu. Budynek osiągnie wysokość dwunastu metrów i przejdzie certyfikację środowiskową metodą BREEAM na poziomie Excellent.

Nową inwestycję w województwie łódzkim: Panattoni Park Łódź South II o docelowej powierzchni 57 300 mkw. rozpoczeła firma Panattoni. Obiekt zlokalizowany będzie w bliskim sąsiedztwie skrzyżowania autostrady A1 z DK 12.

Panattoni Park Łódź South II 

Obiekt zlokalizowany jest w Polsce Centralnej, w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania DK12 z autostradą A1 łączącą północ kraju z południem. Inwestycja przejdzie certyfikację środowiskową na poziomie BREEAM Excellent i zostanie wyposażony w liczne rozwiązania z zakresu oszczędności energii i wody. Park zajmie docelowo powierzchnię 57 300 m kw. W ramach Panattoni Park Łódź South II deweloper stawia na liczne rozwiązania z zakresu wellbeingu użytkowników – m.in. zapewniając zwiększony dostęp światła, czy dostarczając pomieszczenia biurowe zbadane pod kątem akustyki, komfortu termicznego i jakości powietrza. Z kolei planowany wysoki poziom certyfikacji pozwoli przyszłym klientom dobrze przygotować się na coraz bardziej rygorystyczne normy dotyczące wpływu biznesu na środowisko.

Panattoni realizuje obiekty przemysłowe w regionie Polski Centralnej od początku swojej działalności w kraju. Cały czas rozbudowujemy swoje portfolio w samej Łodzi, ale też nieustannie otwieramy nowe lokalizacje – takie jak Tuszyn, gdzie dotychczas brakowało podobnych projektów” – podkreśla Katarzyna Kujawiak, Development Director w Panattoni. – „Jest to kompaktowy obiekt, którego powierzchnię można komfortowo podzielić między 2-3 najemców”. W 2022 roku deweloper dostarczył w regionie łódzkim ponad 350 000 m kw. powierzchni przemysłowej.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
NAJNOWSZE Z DZIAŁU Inwestycje