Panattoni Park Bydgoszcz IV ukończony i wynajęty w całości. Będą nowe miejsca pracy!

2023-08-10 15:36
Panattoni Park Bydgoszcz IV
Autor: Panattoni Panattoni Park Bydgoszcz IV ukończony i wynajęty w całości. Będą nowe miejsca pracy!

Panattoni ukończył i w pełni skomercjalizował największy park w Bydgoszczy. W ramach pierwszej inwestycji w zachodniej części miasta powierzchnię wynajmują m.in. firmy produkcyjne, logistyczne i FMCG. Deweloper planuje dalszą rozbudowę kompleksu. Pojawią się nowe miejsca pracy w okolicy.

Panattoni Park Bydgoszcz IV

Z kompleksu korzysta m.in. międzynarodowa firma produkcyjna, dla której deweloper zrealizował zewnętrzne biura z fasadą zapewniającą dostęp naturalnego światła z trzech stron. Natomiast dla międzynarodowej sieci marketów Panattoni wykonało halę dostosowaną do wymogów składowania towarów w temperaturach chłodniczo-mroźniczych. Aż 42 000 mkw. w ramach inwestycji zajął japoński operator logistyczny, który przeniósł się tu z innego bydgoskiego obiektu Panattoni, zyskując znacznie większą powierzchnię.

Bydgoszcz nieustannie potwierdza ogromny potencjał dla różnych gałęzi biznesu. W latach 2021 i 2022 zanotowaliśmy popyt na poziomie 70 procent całkowitego popytu na nasze powierzchnie w tej lokalizacji od początku naszej działalności. Ogromna atrakcyjność wynika z położenia miasta, które jest największym ośrodkiem biznesowym i logistycznym w regionie.

– komentuje Dorota Jagodzińska-Sasson, Managing Director w Panattoni

Doskonała lokalizacja Panattoni Park Bydgoszcz IV

Bydgoszcz znajduje się pomiędzy dwoma błyskawicznie rosnącymi rynkami – trójmiejskim i poznańskim, ponadto firmy o różnym zasięgu działania przyciąga centralne położenie i doskonałe skomunikowanie drogami S10/S5 oraz autostradami A1 i A2. Nie bez znaczenia jest również obecne w regionie lotnisko cargo.

Panattoni Park Bydgoszcz IV jest pierwszym kompleksem dewelopera w zachodniej części miasta. Lokalizacja zapewnia sprawne połączenie z Toruniem i Grudziądzem, węzłem S5 (Bydgoszcz Miedzyń), a także autostradą A1. 

O inwestycji 

Wszystkie obiekty w ramach parku zostały poddane certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent. Park oferuje najem wysokiej jakości powierzchni magazynowej i biurowej: zastosowane w obiektach rozwiązania pozwalają na elastyczną aranżację wnętrz w zależności od potrzeb najemcy, a także przystosowanie powierzchni do prowadzenia działalności produkcyjnej. W ramach kompleksu planowane są m.in. takie dodatkowe usprawnienia jak wzmocnienie dachu pod montaż fotowoltaiki czy też ładowarki dla samochodów elektrycznych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
NAJNOWSZE Z DZIAŁU Inwestycje