Warsaw Industry Week powraca. Nowa odsłona największych targów przemysłowych w Polsce

2023-10-25 13:38

W dniach 24–26 października 2023 roku Ptak Warsaw Expo zamienił się w stolicę branży przemysłowej. Największe targi przemysłowe w Polsce, Warsaw Industry Week, ponownie zawitały do centralnego punktu eventowego w Europie.

Kilkanaście tysięcy odwiedzających z kilkunastu krajów Europy, setki zadowolonych wystawców i wiele podpisanych umów kontraktacyjnych – z takim bilansem dotychczas kończyła się każda edycja Warsaw Industry Week. W tym roku po raz siódmy wydarzenie integruje branżę i daje jej impuls do dalszego rozwoju.

Konferencja Branży Przemysłowej, trendy i prezentacje podczas Warsaw Industry Week

Warsaw Industry Week to networking, wymiana informacji biznesowych, nawiązywanie nowych relacji i budowanie sieci wzajemnych zależności. To bezpośrednie trafianie do zainteresowanych firm i ich przedstawicieli, ale nie tylko. To również branżowa edukacja, której profil w siódmej edycji wydarzenia jest bardzo rozbudowany.

Odwiedzający mogą skorzystać z Prezentacji Wystawców. Tematami będą między innymi chmura obliczeniowa w kontekście przemysłowej transformacji cyfrowej czy cyfryzacja usług w branży przemysłowej. Ponadto, odbędzie się Konferencja PIME poświęcona inteligentnej energetyce – technologiom, usługom, regulacjom.

To jednak nie koniec atrakcji. Podczas wydarzenia będzie miała miejsce również Konferencja Przemysłu 4.0, podczas której eksperci rozmawiać będą na tematy: „Lepsza efektywność i zrównoważony rozwój działalności produkcyjnej poprzez rozwiązania Przemysłu 4.0” oraz „Jak efektywnie finansować i wdrażać technologie Przemysłu 4.0 w firmie”. Dodatkowo MultiProjekt przeprowadzi konferencję techniczną, wzbogacającą praktyczną wiedzę słuchaczy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Warsaw Industry Week!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
NAJNOWSZE Z DZIAŁU Aktualności