Warsaw Industry Week powraca. Nowa odsłona największych targów przemysłowych w Polsce

2023-10-25 13:38

W dniach 24–26 października 2023 roku Ptak Warsaw Expo zamienił się w stolicę branży przemysłowej. Największe targi przemysłowe w Polsce, Warsaw Industry Week, ponownie zawitały do centralnego punktu eventowego w Europie.

Kilkanaście tysięcy odwiedzających z kilkunastu krajów Europy, setki zadowolonych wystawców i wiele podpisanych umów kontraktacyjnych – z takim bilansem dotychczas kończyła się każda edycja Warsaw Industry Week. W tym roku po raz siódmy wydarzenie integruje branżę i daje jej impuls do dalszego rozwoju.

Konferencja Branży Przemysłowej, trendy i prezentacje podczas Warsaw Industry Week

Warsaw Industry Week to networking, wymiana informacji biznesowych, nawiązywanie nowych relacji i budowanie sieci wzajemnych zależności. To bezpośrednie trafianie do zainteresowanych firm i ich przedstawicieli, ale nie tylko. To również branżowa edukacja, której profil w siódmej edycji wydarzenia jest bardzo rozbudowany.

Odwiedzający mogą skorzystać z Prezentacji Wystawców. Tematami będą między innymi chmura obliczeniowa w kontekście przemysłowej transformacji cyfrowej czy cyfryzacja usług w branży przemysłowej. Ponadto, odbędzie się Konferencja PIME poświęcona inteligentnej energetyce – technologiom, usługom, regulacjom.

To jednak nie koniec atrakcji. Podczas wydarzenia będzie miała miejsce również Konferencja Przemysłu 4.0, podczas której eksperci rozmawiać będą na tematy: „Lepsza efektywność i zrównoważony rozwój działalności produkcyjnej poprzez rozwiązania Przemysłu 4.0” oraz „Jak efektywnie finansować i wdrażać technologie Przemysłu 4.0 w firmie”. Dodatkowo MultiProjekt przeprowadzi konferencję techniczną, wzbogacającą praktyczną wiedzę słuchaczy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Warsaw Industry Week!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE Z DZIAŁU Aktualności

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany

Materiał sponsorowany